Apie

Projekto „Šilojų kotedžai“ vystymo metu buvo apgalvota kiekviena detalė iki smulkmenų ir atsakingai įgyvendinta. Kokybiški ir itin dideli langai sukurs erdvės jausmą, pripildys visus namus šviesa. Erdvi kiemo terasa suteiks galimybę šiltus vasaros vakarus praleisti gryname ore, o šaltus žiemos vakarus – prie židinio esančio svetainės zonoje. Aukščiausia kokybė, maksimalus patogumas ir erdvė – tai trys pagrindinai kriterijai, kuriais remiamės nuo idėjos generavimo iki raktų įteikimo. Atidumas detalėms, kruopšti vykdomųjų darbų kontrolė ir nuolatinė koncentracija leidžia teigti, jog „Šilojų kotedžai“ – tai komfortiškas, modernus ir saugus gyvenimo stilius už prieinamą kainą tiek visur skubančiam, tiek ramybės išsiilgusiam, tiek vaikus auginančiam išrankiam klientui.


Kokybė

Mūsų tikslas – kokybė, kurią turi gauti kiekvienas pirkėjas. Todėl prieš namo statybą, buvo išrinktos itin kokybiškos medžiagos iš patikimų klientų. Panaudoti „Wienerberger“ keramikiniai blokeliai kaip kokybiškiausi statinio elementai, „Feldhaus klinker“ suteikė galimybę laikui atspariu vokišku klinkeriu dengti fasadą. „Schüco” profilio langai ir mūrinės pertvaros užtikrina gerą šilumos išlaikymą ir puikią garso izoliaciją. Siekiant užtikrinti gyventojų komfortiškumo pojūtį, taip pat, buvo pasirūpinta reguliuojamuoju grindų šildymu.


Išplanavimas

„Šilojų kotedžai“ – tai kruopščiai suplanuoti, aukščiausios kokybės kotedžai. Gyvenamo namo patalpos dėstomos taip, kad užtikrintų patogų gyvenimą. Tai du atskiri dviaukščiai kotedžai, kurie užtikrina komfortabilumą ir privatumą. Pastatas suprojektuotas taip, kad
užtikrintų izoliaciją, atsižvelgiama pasaulio šalių atžvilgiu. Pirmame aukšte esančios patalpos – siekia 98,43 kv. m., kuriuose bendra erdvė yra apjungianti virtuvės, valgomojo bei svetainės zonas. Taip pat pirmame aukšte įrengti garažai abiems butams po dvi stovėjimo vietas. Antrojo aukšto patalpos siekia 86,90 kv., kuriuose įrengtos net trys miegomosios zonos. Vonios kambariai yra abiejuose aukštuose. Esant poreikiui, galime atlikti profesionalią pilną apdailą pagal Jūsų individualų užsakymą.Vidinis kiemas šiam objektui sukuria išskirtinį privatumą ir saugumą.


Vieta

Labrenciškės – tai prestižinis individualių namų kvartalas su ramia ir saugia aplinka, esantis netoli Palangos plento ir tik 6 km atstumu iki Klaipėdos miesto centro. Puikus susisiekimas tiek privačiu, tiek visuomeniniu transportu. Nutiesti dviračių takai iki jūros, vedantys į Girulius. Lokali vieta, skirta komfortabiliam gyvenimui – prekybos centrai, gydymo įstaigos, vaikų darželis ir visa, ko gali prireikti kasdien. Tai ideali vieta mėgstantiems gamtą, netoliese – pamiškė ramiam poilsiui, mėgstantiems žvejybą – tekantis upelis. Labrenciškių gyventojai gali mėgautis itin reta šių dienų privilegija – švariu oru, nes tarša kvartalo aplinkoje labai žema. Švaru, saugu, ramu ir tvarkinga – keturi kertiniai pamatai, ant kurių pastatytas šis kvartalas.